22 Temmuz 2018 - Pazar
 
 

1.ESKRİM ŞENLİĞİ SONUÇLANDI

19 Şubat 2018 tarihli haber

 

İzmit belediyesinin desteği ile, Kocaeli Eskrim Kulübü olarak 17 Şubat 2018 cumartesi günü organize ettiğimiz 1. Kocaeli Eskrim Şenliğine, ilimiz dâhilinde faaliyet gösteren 6 spor kulübünden toplam 51 minik sporcu katıldı. Yarışmalar Cephanelik Stadı Eskrim Salonunda, minikler flöre ve epe branşlarında, süper minikler flöre teşvik kategorilerinde gerçekleşti.

                        Eskrim şenliğine katılan her sporcuyu., istisnasız, anne, baba ve aile büyüklerinin izlemeye gelmesi, yaklaşık 150 kişinin aynı duyguyu paylaşması, mücadele heyecanını bir kat daha arttırdı. Yoğun ilgi, Kocaeli nin Türk eskriminde önemli bir payı olduğunu ve geleceğin şampiyon eskrimcilerinin Kocaeli’nden çıkacağı umutlarını pekiştirdi.

                        Yarışmada minikler flöre ve epe branşlarında ilk 3 e giren sporcular kupa ve ilk 8 e giren sporcular ise madalya ile ödüllendirildi. Süper minikler teşvik kategorisi ise madalya ile ödüllendirildi.

 

                        Dereceye giren sporcularımız ve kulüpler..

 

                                    *-Başiskele Çocuk Üniversitesi

                                    *-Darıca Eskrim Kulübü

                                    *-Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıt Spor

                                    *-Kocaeli Eskrim Kulübü

                                    *-Kocaeli Gençlik Hizmetleri Spor Kulübü

                                    *-Kocaeli Tenis Eskrim Dağcılık Kulübü

 

 

                                   

 

 

EPE

 

MİNİK BAYANLAR

   

MİNİK ERKEKLER

1

Duru

FAZLIOĞLU

 

1

Doğu

EZGİ

2

 Melike

KARADAVUT

 

2

Berkcan

ŞENTÜRK

3

 Yağmur

AKGÜN

 

3

Arda

GÜREL

4

 Zehra

TANRIVERDİ

 

4

A.Yetkin

TAŞDEMİR

5

 Ekin

YAPMIŞ

 

5

Tuğrul

YAMAN

6

 Bade

DURMUŞ

 

6

Ali Kaan

YÜCEL

7

Yağmur

CENGİZ

 

7

Demir

DEMİRCAN

8

 İpek

GÜRSU

 

8

Özgü

PEHLİVANSOY

Erkek Epe branşında dereceye giren sporcuların ödüllerini İzmit Belediyesi Spor Kültür Müdürlüğünden Sn. Necati AKKUZU , Bayan Epe branşında dereceye giren sporcuların ödüllerini İlimiz eskrim antrenörlerinden Sn. Turgay TÜMKUŞ ödülleri verdiler

FLÖRE

MİNİK BAYANLAR MİNİK ERKEKLER TEŞFİK

1 ÖYKÜ UĞUR 1 EGE SONSUZ 1 YUNUS EMRE

2 DURU  TAŞ 2 ÇAĞIN  AKGÜL 2 RANA  YILMAZ

3 EYLÜL YAMAN 3 ALİ KAN YÜKSEL 3 RÜZGAR SAVAŞHAN

4 ZEYNEP PEHLİVANSOY 4 ZAFER TANYÜK 4 ATABERK BATGÜN

5 ECE AYDIN 5 ÇAĞIN  AKGÜL

6 DURU İPEKOĞLU

7 ZEYNEP ERDOĞAN

8 MELİS SARI

 

Bayan Flöre bransında dereceye giren sporcuların ödüllerini Kocaeli Eskrim Spor Kulübü başkanı Sn. Ahmet ERİM, Erkek Flöre branşında

dereceye girenlerin ödüllerini Türk Milli Takım Antrenörü Ömer KILIÇ, Süper Minik Flöre Teşvik ödüllerini antrenörümüz Cem ERİM verdiler.


Son eklenen haberler

Kulübümüz hakkında daha geniş bilgi almak için  +90 533 359 64 59 nolu telefonu arayabilirsiniz. 

Antrenman saatleri içersinde çalışmalarımızı izleyebilir, Eskrim Sporunu daha yakından tanıyabilirsiniz
E-Posta adreslerinden bize ulaşabilirsiniz: info@kocaelieskrim.com.tr

Kocaeli Eskrim Kulübü © Her hakkı saklıdır. 2018